NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Çünkü Afyonkarahisar’ın 20 yıllık özel eğitim alanında uzman,Özel Eğitim  Öğretmeni olan Halil Kayanın koordinatörlüğünde , öğrencilerin gelişim düzeylerinin takibi değerlendirilmektedir. Ayrıca kurumumuzda hizmet içi eğitim faaliyetleri rutin olarak aylık periyotlar halinde yapılmaktadır. Eğitime aileninde katılımını sağlamak amacıyla BEP ( bireyselleştirilmiş eğitim programı) birim toplantıları yine özel eğitim öğrtetmenimizin Halil Kaya , kurum psikoloğu, bireysel eğitim öğretmeni ve aileninde görüşleri alınarak bütünsel bir eğitim planı hazırlanmaktadır. İşinde uzman güler yüzlü eğitim kadromuzla şuan 300 öğrenciye eğitim hizmeti vermekteyiz. Bu doğrultuda 500 öğrenci kapasiteli KARDELEN KAYA ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ 2006 yılında kapılarını eğitim öğretime açmıştır.

Kurumumuz 1750m2 arsa üzerinde son deprem yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiş olup toplam 1500m2 kapalı alan ile 3 kattan oluşmaktadır. Teknik alt yapı tüm ihtiyaçlar öngörülerek hazırlanmış engelli kullanımına uygun asansör sistemi, yangın merdiveni ve acil çıkış kapıları konferans salonu gibi ayrıntıları ile alt yapı tamamlanmıştır.

KARDELEN KAYA bünyesinde bulundurduğu bireysel eğitim odaları, grup eğitimi odaları, fizik tedavi salonları, duyu bütünleme odası, rehberlik servisi, konferans salonuyla özel eğitim ve rehabilitasyon sektöründe Afyonda kolej standartlarında projelenmiş ilk özel eğitim ve rehabilitasyon merkezidir.

Kardelen Kaya Özel Eğitim MerkeziDestek Eğitim Programları

Kardelen Kaya Özel Eğitim Merkezi Eğitim Kadromuz EĞİTİM KADROMUZ

Afyon Kardelen Kaya Özel Eğitim MerkeziFOTO GALERİ

BİZİ ARAYIN
YOL TARİFİ